Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lamborghini je tu konečně také výhradně pro ženy. Pokud toužíte po botách, které má jen pár vyvolených, už není nereálné je mít! Model Lamborghini bot pro ženy splňuje požadavky, které jsou stěžejní – maximální komfort a unikátní design, který tady ještě skutečně nebyl.
Přestože italská Lamborghini je odborníkem přes auta, nová kolekce dámské obuvi této značky je v mnoha ohledech výjimečná a originální stejně tak, jako vozy. Největší úspěch z této řady získal model s názvem Lamborghini Gallardo Supeleggera – boty, které mají design skutečného luxusního vozu. Má jej na svědomí návrhář Tim Coopers, který na počítači vytvořit přený model, díky kterému dal tomuto netradičnímu kousku možnost vzniknout.

A co materiály? Lamborghini shoes jsou vyrobeny ručně, a to z té nejdražší a nejpohodlnější kůže. No a samozřejmě jim nechybí ani logo Lamborghini, které známe z aut. Kolekce je v podstatě limitovanou edicí. K nám se Lamborghini bohužel nedostaly, nicméně pro náročné ženy je možnost si je pořídit na internetových stránkách některých butiků. Oficiálně byly „vypuštěny“ na trh na jaře tohoto roku a je po nich pěkná sháňka. Není se také čemu divit, vždyť kdo by nechtěl vlastnit pár unikátních bot z dílny nejslavnějšího výrobce automobilů na světě?

No a nakonec, srovnejte, jestli byste raději chtěla boty nebo autíčko.